Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

95
260314
Bruno Liljefors
(1860-1939)

Orrar

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1913. Duk 70,5 x 100,5 cm.

Utropspris:

175 000 - 200 000 SEK

18 421 - 21 053 EUR

Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)761 36 66 33