Prenumerera på vårt nyhetsbrev

96
273691
Bruno Liljefors
(1860-1939)

Räv som lurar på gräsänder

Signerad Bruno Liljefors och daterad 1915. Duk 75 x 100 cm.

Utropspris:

150 000 - 200 000 SEK

15 789 - 21 053 EUR

Klubbat pris:
130 000 SEK
Kontakta specialist
Pedro Westerdahl
Pedro Westerdahl
Specialist klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 614 08 05