Prenumerera på vårt nyhetsbrev

22
360226
Carl Hammoud
(Född 1976)

"Camera"

Litografi, 2011, signerad med blyerts 53/60. 30 x 34,9 cm.

Ej examinerad ur ram.

Utropspris:

4 000 - 5 000 SEK

466 - 583 EUR

Klubbat pris:
3 000 SEK
Kontakta specialist
Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist konst
+46 (0) 739 400 827