228
360757
Mark Seliger
(USA, Född 1959)

"President Barack Obama, The White House" 2010

Signerad Mark Seliger och numrerad 8/20 a tergo. Kopierad 2012. Även märkt "Copyright Mark Seliger" a tergo. Silvergelatinfotografi, bildyta 54 x 42,5 cm.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

2 331 - 2 914 EUR

Klubbat pris:
170 000 SEK