Prenumerera på vårt nyhetsbrev

66
523524
HANS J WEGNER, stolar, 4 st, CM Madsens fabriker, Danmark 1950-60-tal.
Hans j wegner, stolar, 4 st, cm madsens fabriker, danmark 1950-60-tal.

Teak, flätad rottingsits. Brännstämplade.

Rottingen med små skador. (4)

Utropspris:

8 000 - 10 000 SEK

895 - 1 119 EUR

Klubbat pris:
9 000 SEK
Om auktionen
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19