Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

260
584794
ALBUMBLAD, kopia efter Fan Qi (1616-1694), vinterlandskap med figurer, Qingdynastin, 1800-tal.

Tusch och färg på papper. Kalligrafi samt två röda sigill. 26 x 20,6 cm.

Smärre fläckar.

Utropspris:

12 000 - 15 000 SEK

1 313 - 1 641 EUR

Klubbat pris:
26 000 SEK
Proveniens