Prenumerera på vårt nyhetsbrev

100
802963
Bo Larsson
(Född 1945)
Bo larsson, stockholmsnatt.
Bo larsson, stockholmsnatt.

Stockholmsnatt

A tergo signerad Bo Larsson och daterad -88. Duk 90 x 134 cm.

Utropspris:

40 000 - 50 000 SEK

4 124 - 5 155 EUR

Klubbat pris:
70 000 SEK
Kontakta specialist
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71