Prenumerera på vårt nyhetsbrev

140
1183081
Sandra Davolio
(Född 1951)
Vas, danmark 2000-tal.
Vas, danmark 2000-tal.
Vas, danmark 2000-tal.
Vas, danmark 2000-tal.
Vas, danmark 2000-tal.
Vas, danmark 2000-tal.
Vas, danmark 2000-tal.

vas, Danmark 2000-tal.

Stengods, beige glasyr, signerad "S". Höjd 74,5 cm.

Litet fotnagg samt två smärre nagg på nedre kragen.

Utropspris:

20 000 - 25 000 SEK

1 864 - 2 330 EUR

Om auktionen
Kontakta specialist
Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)8 614 08 19