Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1150762
SLAGBORD, 1900-talets mitt.
Slagbord, 1900-talets mitt.
Slagbord, 1900-talets mitt.
Slagbord, 1900-talets mitt.
Slagbord, 1900-talets mitt.
Slagbord, 1900-talets mitt.
Slagbord, 1900-talets mitt.

Underrede i bok. Rektangulär uppfällbar skiva fanerad i teak med kant i bok. Total längd 126, bredd 70, höjd 73 cm. Hopfälld 70 x 20, höjd 73 cm.

Repor. Slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Slutpris
4 100
391
423
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (37 bud)
14 jul 2019 20:58
4 100 SEK
14 jul 2019 20:58
3 900 SEK
14 jul 2019 20:58
3 900 SEK
14 jul 2019 20:57
3 700 SEK
14 jul 2019 20:55
3 500 SEK