Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1162288
SÄNGBORD, ett par, jugend
SÄngbord, ett par, jugend.
SÄngbord, ett par, jugend.
SÄngbord, ett par, jugend.
SÄngbord, ett par, jugend.
SÄngbord, ett par, jugend.

Stomme i trä. Fanerad i olika träslag samt intarsia dekor. Infälld stenskiva. Front med låda samt dörr. Längd 42 cm. Djup 33 cm. Höjd 82 cm.

Åldersrelaterat slitage. Märken.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
Värderare (föräldrarledig)
+46 (0)708 17 21 08

Slutpris
2 000
189
210
Utropspris
4 000 SEK
Budhistorik (1 bud)
25 jun 2019 14:03
2 000 SEK