Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1162321
SKÅP, Barock, 1700-tal.
SkÅp, barock, 1700-tal.
SkÅp, barock, 1700-tal.
SkÅp, barock, 1700-tal.
SkÅp, barock, 1700-tal.
SkÅp, barock, 1700-tal.
SkÅp, barock, 1700-tal.

Delbart målat skåp med, överdel med dörrpar och tre bakomliggande hyllor. Underdel med fyra lådor. Brutet profilerat krön. Bredd ca 144, djup ca 69, höjd ca 206 cm. Nyckel finns.

Renoverat och kompletterat. Smärre slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
20 000
1 906
2 066
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (35 bud)
5 aug 2019 17:04
20 000 SEK
5 aug 2019 17:04
19 500 SEK
5 aug 2019 17:03
19 000 SEK
5 aug 2019 17:03
18 500 SEK
5 aug 2019 17:03
18 000 SEK