1165737
Jussi Taipaleenmäki
(Född 1948)
Jussi taipaleenmÄki, olja på pannå, 1984, signerad.

JUSSI TAIPALEENMÄKI, olja på pannå, 1984, signerad.

"Eviga följeslagaren". 49 x 57 cm.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Slutpris
1 100
105
115
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (9 bud)
4 aug 14:03
1 100 SEK
4 aug 14:02
1 000 SEK
4 aug 14:02
1 000 SEK
31 jul 18:09
950 SEK
31 jul 18:09
900 SEK