1166789
APPLIQUER, ett par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.
Appliquer, ett par, gustaviansk stil, tidigt 1900-tal.

Appliquer för två ljus vardera av mässing. 33 x 25 cm vardera.

Smärre slitage.

Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Slutpris
550
52
57
Utropspris
1 500 SEK
Budhistorik (6 bud)
12 jul 20:39
550 SEK
11 jul 19:58
500 SEK
11 jul 19:58
450 SEK
11 jul 19:58
400 SEK
11 jul 19:58
350 SEK