1167039
NIELS JØRGEN HAUGESEN matbord "4750" Fredericia Furniture Danmark 1900-talets senare del
Niels jØrgen haugesen matbord "4750" fredericia furniture danmark 1900-talets senare del.

Stomme av metall, skiva av vit laminat, med två utdragbara klaffar à 55 cm vardera, längd 186 (296), bredd 92, höjd 73 cm (skivans mått, benställning går utanför).

Obetydligt ytslitage.

Övrigt

Formgivet 1986.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Slutpris
17 000
1 596
1 766
Utropspris
10 000 SEK
Budhistorik (30 bud)
11
13 jul 16:09
17 000 SEK
13
13 jul 16:09
17 000 SEK
11
13 jul 16:06
16 500 SEK
13
13 jul 16:06
16 000 SEK
13
13 jul 16:05
15 500 SEK