Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1168008
Bengt Fransson
(Född 1935)
Bengt fransson, olja på duk, signerad.

BENGT FRANSSON, olja på duk, signerad

"Stockholmsmotiv". 27 x 35 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Slutpris
4 400
419
454
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (31 bud)
21 jul 2019 15:56
4 400 SEK
21 jul 2019 15:56
4 200 SEK
21 jul 2019 15:54
3 800 SEK
21 jul 2019 15:54
3 600 SEK
21 jul 2019 15:53
3 400 SEK