Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1169559
SOFFA, allmoge, Hälsingland, 1800-talets första hälft.
Soffa, allmoge, hälsingland, 1800-talets första hälft.

Målad. Skuren dekor. Utdragbar. Längd 186 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Christian Olsén
Christian Olsén
Chef inlämning Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Slutpris
19 000
1 810
1 962
Utropspris
6 000 SEK
Budhistorik (38 bud)
11 aug 2019 21:21
19 000 SEK
10
11 aug 2019 21:21
18 500 SEK
11 aug 2019 21:19
17 500 SEK
10
11 aug 2019 21:19
17 000 SEK
11 aug 2019 21:18
16 000 SEK