Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Finnish modern prints

Välkommen att utforska ett kurerat urval finländsk grafisk konst. Temaauktionen presenterar verk av Juhani Linnovaara, Outi Kirves, Kain Tapper, Inari Krohn och många fler. Auktionsavslut söndagen 22 december.

25 föremål
INARI KROHN, etsning, signerad och daterad 2003.
Slutpris
220 EUR
Utropspris
200 EUR