Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1178808
Auli Wahlberg
Auli wahlberg, serigrafi, signerad och daterad -98, numrerad 99/100.

AULI WAHLBERG, serigrafi, signerad och daterad -98, numrerad 99/100.

"Beskyddare av byn", bildstorlek 19.5 x 27 cm.

Ej examinerad ur ram.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Slutpris
30
317
33
Utropspris
150 EUR
Budhistorik (1 bud)
20 dec 2019 12:34
30 EUR