Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1185186
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska, "chain louise gm".

LOUIS VUITTON, väska, "Chain Louise GM"

Svart läder med guldfärgad axelremskedja och monogramformat lås i metall. Invändigt fyra fack, varav ett med dragkedja. Präglat i lädret; LOUIS VUITTON PARIS made in France samt med numrering (2015). Längd 23, bredd 4, höjd 16 cm. Dustbag, kvitto samt originalkartong medföljer.

Bruksslitage. Repor.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
10 000 SEK