Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1188704
GLASSERVIS, möjligen Junior, Kosta Boda, 67 delar.
Glasservis, möjligen junior, kosta boda, 67 delar.

10 likör, höjd 7,5 cm
11 selter, höjd 9 cm
10 grogg, höjd 12,5 cm
4 likör/starkvin, höjd 6,5 cm
9 dessert, höjd 8,5 cm
11 rödvin, höjd 13,5 cm
12 vitvin, höjd 12 cm

Bruksslitage. Ett nagg på selterglas

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
4 000 SEK