Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1192086
Louis Vuitton
(Född 1854)
Louis vuitton, väska "sac plât".

LOUIS VUITTON, väska "Sac Plât".

Monogramcanvas med ljusa skinndetaljer. Invändigt fodrad med skinnimitation. Etikettmärkt "LOUIS VUITTON PARIS made in france". Ca 35,5 x 10 x 38 cm

Ställvis slitage. Skador i foder.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V3
Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

3 dagar 15 timmar
3 000
284
316
Utropspris
4 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 200 SEK. Läs mer.
Budhistorik (4 bud)
16 jan 19:59
3 000 SEK
15 jan 14:08
2 400 SEK
14 jan 22:31
2 000 SEK
14 jan 21:38
1 666 SEK