Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1197449
Bertil Vallien
(Född 1938)
Bertil vallien, skål samt vaser, 3 st, kosta boda, signerade.

BERTIL VALLIEN, skål samt vaser, 3 st, Kosta Boda, signerade.

Skål samt två vaser av glas. Höjd 8-11,5 cm.

Smärre slitage, repor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V13
Rikard Klev
Rikard Klev
Värderare / Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 14

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK