Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1203849
GUCCI, väska, ormskinn.
Gucci, väska, ormskinn.
Gucci, väska, ormskinn.
Gucci, väska, ormskinn.
Gucci, väska, ormskinn.
Gucci, väska, ormskinn.

Handväska försedd med axelband. GG monogrammet och detaljer av gulmetall. Två innerfack försedda med dragkedjor. Märkt "GUCCI made in Italy" samt numrerad. Fodrad med puderrosa mocka. Höjd ca 27, längd ca 40, bredd ca 5 cm. Dustbag medföljer.

Smärre bruksskick. Invändigt fodret med fläckar efter bläckpenna.

Vera Lind
Vera Lind
Filialchef Malmö
+46 739 400 825

Utropspris
15 000 SEK