Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1211231
Jan Johansson
(Född 1942)
Jan johansson, skål, orrefors 1989.

JAN JOHANSSON, skål, Orrefors 1989.

Ravennateknik, rutdekor i rött och violetta nyanser, signerad Orrefors 936970 Jan Johansson EA 1-89, JAN JOHANSSON. Höjd 18 cm, diameter 21 cm.

Öppettider vardagar kl.11-18, lördag kl. 11-16.

Utlämning av föremål efter avslutad auktion sker på Västberga allé 3.

Några tunna repor.

Camilla Behrer
Camilla Behrer
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)708 92 19 77

Utropspris
2 500 SEK