Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1113277
FOPE, Collier, Italien, 18K guld
Fope, collier, italien, 18k guld.

Stämplad 750, Fope, Italiensk stämpel Vicenza, Mod. dep. Längd ca 45 cm. Bredd ca 7 mm. Vikt 59 gram.

Smärre ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
25 000 SEK