Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1166464
Cartier
(Född 1847)
Cartier, ring "trinity", 18k guld i tre färger.

CARTIER, Ring "Trinity", 18K guld i tre färger.

Stämplad Cartier 18K. Ringstorlek 17. Vikt 6,4 gram. I udda etui

Bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
5 000 SEK