Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1189403
Tiffany & Co
Tiffany & co, enstensring platina med briljantslipad diamant 0.48 ct.

TIFFANY & CO, Enstensring platina med briljantslipad diamant 0.48 ct.

Stämplad Tiffany & Co, märkt med nr 31855934. Diamant 0.48 ct enligt gravyr. Ca Wesselton/Vvs-vs. Ringstorlek 16,5. Vikt 4,3 gram. Box samt presentask medföljer.

Bruksskick

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
20 000 SEK