Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1167631
Arthur Percy
(1886-1976)
Arthur percy, signerad percy och daterad 1916, olja på duk.

ARTHUR PERCY, Signerad Percy och daterad 1916, olja på duk.

"Badande flicka". 31 x 23 cm.

Smärre ytsmuts och åldersslitage.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Utropspris
15 000 SEK