Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1176921
Rune Hagberg
(1924-2015)
Rune hagberg, blandteknik, signerad rh.

RUNE HAGBERG, blandteknik, signerad RH.

Objekt i vitt. Objektet ca 18 x 20, totalt mått med plexilåda 33 x 20 cm.

Ej examinerad ur lådan. Lådan med obetydliga repor.

Cecilia Berggren
Cecilia Berggren
Specialist grafik, klassisk konst 1800/1900-tal
+46 (0)8 611 69 32

Utropspris
5 000 SEK