Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1181156
Bengt Lindström
(1925-2008)
Bengt lindstrÖm, olja på duk, signerad.

BENGT LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

Utan titel. 27 x 22 cm. Intyg från Comité Bengt Lindström, Paris, medföljer verket.

Färgbortfall nedre högra hörnet.

Caroline Lindahl
Caroline Lindahl
Specialist modern konst
+46 (0)739 40 08 16

Utropspris
20 000 SEK