Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1191236
KG Nilson
(Född 1942)
Kg nilson, a tergo signerad kg nilson och daterad 73-93, olja på pannå.

KG NILSON, a tergo signerad KG Nilson och daterad 73-93, olja på pannå.

Utan titel. 50 c 65 cm.

Smärre ytslitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H30
Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)70 778 35 71

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
10 000 SEK