Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

1191253
Pål Svensson
(Född 1950)
PÅl svensson, polerad granit, signerad pål svensson och daterad -05.

PÅL SVENSSON, polerad granit, signerad Pål Svensson och daterad -05.

Utan titel. Numrerad 3/8. Höjd 34 cm.

Smärre åldersrelaterat slitage.

Lena Rydén
Lena Rydén
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)707 78 35 71

Utropspris
10 000 SEK