Prenumerera på vårt nyhetsbrev

1196700
Gösta Adrian-Nilsson
(1884-1965)
GÖsta adrian-nilsson, gouache & akvarell signerad gan.

GÖSTA ADRIAN-NILSSON, gouache & akvarell signerad GAN.

"Klockan blir 4". I. 26 x 45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
60 000 SEK