Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Modern svensk konst
1196718
Bengt Lindström
(1925-2008)
Bengt lindstrÖm, olja på duk, signerad.

BENGT LINDSTRÖM, olja på duk, signerad.

"Gitarrspelarn". 61 x 50 cm.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0) 739 400 801

Utropspris
40 000 SEK