Prenumerera på vårt nyhetsbrev

Konst Grafik
1200712
Beverloo Corneille
(1922-2010)
Beverloo corneille, färglitografi, signerad och numrerad ea 5/10, daterad 1989.

BEVERLOO CORNEILLE, färglitografi, signerad och numrerad EA 5/10, daterad 1989.

"La chanson du mal aimé". Bladstorlek 53 x 73 cm.

Ej examinerad ur ram. Gulnad.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK