1193208
Per Dåvik för Alton, collier "Millenium"
Per dåvik för alton, collier "millenium".

18K guld med runda briljantslipade diamanter med totalvikt 0.72 ct enligt gravyr, längd ca 42.5 cm, totalvikt 54 g. Stämplat Alton, Falköping. Träetui medföljer.

Smärre ytslitage.

Fredrik Karlsson
Fredrik Karlsson
Gemmolog, värderare
+46 (0)767 81 06 06

Utropspris
25 000 SEK