Design ÖvrigtDusty Deco
1206984
LUXUS, taklampa, 1900-talets andra hälft
Luxus, taklampa, 1900-talets andra hälft.

Stomme i mässing med 12 rökfärgade glasskärmar, märkt med etikett LUXUS, höjd ca 150 cm.

Smärre slitage och nagg.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
20 000 SEK