1223166
TRANCHERBESTICK 3 dlr Harrison Bros & Houson ltd England 1900-talets mitt
Trancherbestick 3 dlr harrison bros & houson ltd england 1900-talets mitt.

Skaft av horn, i originaletui, längd 28-37 cm

Obetydligt ytslitage. Repor.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK