Möbler BordInred ute
1224481
BLOMBORD, bambu, 1900-talets mitt.
Blombord, bambu, 1900-talets mitt.

Bambu och rotting med skiva av glas. Hjultrissor. Längd 102,5, bredd 27,5, höjd 59 cm.

Slitage. Mindre torrsprickor. Mindre skador.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK