1225803
TRÄDGÅRDSBORD, 1900-talets första hälft.
TrÄdgÅrdsbord, 1900-talets första hälft.

Målat. Kopplad benställning. Längd 157. Bredd 92. Höjd 74 cm.

Senare målning. Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall.

Utropspris
2 500 SEK