1226634
ELSA STACKELBERG, TRÄDGÅRDSFÅTÖLJER, ett par, Fri Form AB.
Elsa stackelberg, trÄdgÅrdsfÅtÖljer, ett par, fri form ab.

Betsad furu med hjul på bakbenen. Brickmärkta. Lösa dynor. Sitthöjd 42, höjd ca 84 cm.

Slitage. Fläckar. Etiketter med skador. Något instabila. Solblekta.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK