1227313
TRÄDGÅRDSMÖBEL 4 dlr sent 1900-tal
TrÄdgÅrdsmÖbel 4 dlr sent 1900-tal.

Vitmålad aluminium, soffans längd 143 cm, bordets diameter 65, hljd 70 cm

Bruksslitage. Rostangrepp. Färgbortfall. Senare målning. Några skruvar saknas

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK