Möbler BordInred ute
1227493
BLOMBORD, 1940-tal.
Blombord, 1940-tal.
Blombord, 1940-tal.
Blombord, 1940-tal.
Blombord, 1940-tal.
Blombord, 1940-tal.

Stomme av betsad ek. Glasskiva med dekor av fiskar. Längd 81, bredd 26, höjd 55 cm.

Slitage. Märken.

Utropspris
2 500 SEK