1227739
TRÄDGÅRDSGRUPP, 6 delar, Herman Perssons Järn- och trämanufaktur i Bjärnum, 1950/60-tal.
TrÄdgÅrdsgrupp, 6 delar,  herman perssons järn- och trämanufaktur i bjärnum, 1950/60-tal.

Stomme av vitmålad metall och laserad teak.
Fyra stolar sitthöjd 37 cm.
Soffa sitthöjd 38 cm, längd 111 cm.
Bord längd 101 cm, bredd 97 cm, höjd 67 cm.

Slitage. Repor. Märken. Fläckar. Mindre skador. Senare målning. Omarbetad.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Utropspris
4 000 SEK