1227757
TRÄDGÅRDSGRUPP, 5 dlr 1900-talets mitt
TrÄdgÅrdsgrupp, 5 dlr 1900-talets mitt.

Bemålad metall och trä, bordet ihopfällbart, diameter 89, höjd 66 cm, sitthöjd ca 44 cm, stapelbara

Åldersrelaterat slitage. Fläckar. Repor. Märken. Rostangrepp. Senare målning.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
5 000 SEK