Möbler StolarInred ute
1228468
STOLAR 4 st 1960-tal
Stolar 4 st 1960-tal.
Stolar 4 st 1960-tal.
Stolar 4 st 1960-tal.
Stolar 4 st 1960-tal.
Stolar 4 st 1960-tal.

Rotting och bambu, sitthöjd ca 46 cm

Bruksslitage. Smärre skador. Smärre fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
3 000 SEK