Design MöblerInred ute
1228719
Yngvar Sandström
(Sverige)
Yngvar sandstrÖm, bänk, "tokyo" triva-serien för nordiska kompaniet, formgiven 1962.

YNGVAR SANDSTRÖM, bänk, "Tokyo" Triva-serien för Nordiska Kompaniet, Formgiven 1962.

Ek. Märkt med plakett. Längd 187 cm. Bredd 42 cm. Höjd 35 cm.

Slitage. Fläckar. Repor.

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Utropspris
4 000 SEK