Möbler BordInred ute
1229422
TRÄDGÅRDSGRUPP 5 dlr Byarums bruk sent 1900-tal/2000-tal
TrÄdgÅrdsgrupp 5 dlr byarums bruk sent 1900-tal/2000-tal.

Fällbara, sits av målat trä, sitthöjd 46 cm, bord i aluminium, diameter 75, höjd 72 cm

Bruksslitage. Repor. Färgbortfall. Fläckar.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
4 000 SEK