Design MöblerInred ute
1229517
PIERO LISSONI, fåtöljer, ett par, "Frog Lounge", Living Divani, 2000-tal.
Piero lissoni, fåtöljer, ett par, "frog lounge", living divani, 2000-tal.

Stomme i förkromat stål. Flätad sits. Sitthöjd ca 30, höjd 72, bredd 80, djup 75 cm.

Obetydligt ytslitage.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
12 000 SEK