Design MöblerInred ute
1229646
HORSENS NORDAL, stolar 8 st. Friends and family, Danmark, 2000-tal.
Horsens nordal, stolar 8 st. friends and family, danmark, 2000-tal.

Grålackad metall, stämpelmärkta Horsens Nordal Friends and family Denmark, höjd 85 cm.

Slitage. Märken.

Jonatan  Jahn
Jonatan Jahn
Specialist design & modernt konsthantverk
+46 (0)703 92 88 60

Utropspris
3 000 SEK